Wyposażenie łodzi

truck-truck
truck-truck
truck-truck
previous arrow
next arrow

OFERTA ŁODZIE

Poznaj naszą ofertę na wyposażenie łodzi, jachtów i kamperów

Śruby napędowe, trym klapy, linie wału…
czytaj więcej
Systemy gaśnicze, detekcja pożaru i czujki tlenku węgla
czytaj więcej

ADAM FABISIAK OTAF

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą sprzętu renomowanych światowych liderów w dziedzinie ogrzewania i chłodzenia, mamy wszystko jeśli chodzi o wyposażenie łodzi, jachtów i kamperów.

Jesteśmy Twoim kompleksowym źródłem wsparcia jeśli chodzi o wyposażenie łodzi żaglowych i motorowych, oferując profesjonalne usługi montażu, serwisu ogrzewań jachtowych i klimatyzacji. Dodatkowo dostarczamy wysokiej jakości AGD do łodzi i kamperów, w tym urządzenia renomowanej marki Dometic, jako autoryzowany dealer.

Przenośne lodówki Dometic, wyposażenie łodzi, jachtów i kamperów

Nasze usługi:

  1. Montaż i serwis ogrzewań jachtowych: Zapewniamy kompleksowy montaż oraz regularny serwis ogrzewań jachtowych, abyś mógł cieszyć się komfortem na pokładzie nawet w chłodniejsze dni. Nasz zespół doświadczonych techników zapewni Ci niezawodne i efektywne działanie systemu grzewczego.
  2. Montaż i serwis klimatyzacji: Dzięki naszym usługom montażu i serwisu klimatyzacji, możesz z łatwością utrzymać odpowiednią temperaturę na pokładzie w gorące dni. Dbamy o to, aby Twoja podróż była przyjemna i komfortowa, niezależnie od warunków atmosferycznych.
  3. Sprzedaż wyposażenia łodzi i kamperów: Jako autoryzowany dealer marki Dometic, oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości urządzeń AGD do wyposażenia łodzi lub kampera. Od lodówek i kuchenek, po zlewozmywaki i przetwornice prądu – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby sprawić, że Twoja podróż będzie jeszcze bardziej wygodna i komfortowa a żywność i napoje zachowają swoją świeżość.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach i ofercie produktowej. Wyrusz w podróż z pewnością, że Twój sprzęt jest w najlepszych rękach!

Szukasz porad dotyczących klimatyzacji?
Nie wiesz czy warto inwestować w oryginalne Webasto, a może chińskie jest lepsze?
Chciałbyś dowiedzieć się czegoś na temat ogrzewania postojowego?
A może chciałbyś zobaczyć naszą ofertę nt wyposażenia łodzi i jachtów?