truck-truck
truck-truck
truck-truck
previous arrow
next arrow

WSPÓŁPRACA

Współpraca z EBERSPÄCHER, DOMETIC, WEBASTO, AUTOCLIMA, STONERIDGE

Nasza firma z dumą współpracuje z wiodącymi markami w branży motoryzacyjnej i rekreacyjnej, takimi jak EBERSPÄCHER, DOMETIC, WEBASTO, AUTOCLIMA i STONERIDGE. Oferujemy sprzedaż, montaż oraz serwisowanie najwyższej jakości produktów tych renomowanych producentów.

Ogrzewania Postojowe EBERSPÄCHER

EBERSPÄCHER to synonim niezawodności i innowacji w dziedzinie ogrzewania postojowego. Oferujemy szeroką gamę systemów ogrzewania, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo w każdych warunkach. Zajmujemy się sprzedażą, profesjonalnym montażem oraz serwisem ogrzewań postojowych EBERSPÄCHER, gwarantując ich długotrwałe i efektywne działanie.

Klimatyzacje WEBASTO

WEBASTO to lider w technologii klimatyzacji pojazdowej, oferujący rozwiązania dostosowane do różnorodnych potrzeb użytkowników. Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy klimatyzacje WEBASTO, dbając o to, by każdy klient mógł cieszyć się komfortowym i przyjemnym chłodem w swoim pojeździe, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Wyposażenie Łodzi i Kamperów DOMETIC

DOMETIC to marka ceniona za wysoką jakość i innowacyjność w dziedzinie wyposażenia łodzi i kamperów. Oferujemy pełen asortyment produktów DOMETIC, w tym lodówki, kuchenki, klimatyzacje oraz systemy sanitarne. Zapewniamy fachowy montaż oraz kompleksowy serwis, aby Twoje podróże były zawsze komfortowe i bezproblemowe.

Tachografy Cyfrowe STONERIDGE

STONERIDGE to uznany producent tachografów cyfrowych, które są niezbędne do monitorowania i rejestrowania czasu pracy kierowców. W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne tachografy cyfrowe STONERIDGE, a także usługi związane z ich montażem i serwisem. Dzięki nim Twoja flota będzie zgodna z obowiązującymi przepisami, a Ty zyskasz pełną kontrolę nad czasem pracy swoich kierowców.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy profesjonalizm, rzetelność oraz satysfakcję z użytkowania produktów najlepszych marek na rynku.

Eberspacher

Dometic

Webasto

Autoclima

 

Centrum klimatu

Szukasz lodówki do swojej łodzi?
Chciałbyś zamontować kuchenkę w swoim kamperze?
A może szukasz indywidualnego rozwiązania i masz nietypowe wymagania?